شماره های مطب دکتر سروی: 02188087542 | 09195934458 | 09195600342
رزرو وقت تماس با پزشک

هزینه عمل آی وی اف در سال ۹۹

هزینه آی وی اف (IVF)

آنچه در این مقاله خواهید آموخت

هزینه عمل ای وی اف در سال ۹۹

ناباروری یکی از مشکلاتی است که برخی از زوجین با آن مواجه اند. امروزه برای درمان ناباروری روش های زیادی وجود دارد. آی وی اف (IVF) یکی از روش های درمان ناباروری است که بسیاری از زوجین نابارور از آن برای بچه دار شدن استفاده می کنند. آی وی اف (IVF) هم مانند دیگر روش های ناباروری هزینه هایی دارد. در این بخش در مورد هزینه آی وی اف (IVF) صحبت می کنیم.

هزینه ivf

 

آی وی اف IVF یکی از مهمترین درمانهای ناباروری برای زنان و مردان است. خوشبختانه IVF یکی از روش هایی است که می تواند در درمان ناباروری بسیار مفید باشد.

در گذشته ، درمان های ناباروری ، از جمله IVF ، توسط بسیاری از خانواده ها و فرهنگ ها پذیرفته نشده بود و زوجین به سختی می توانستند بارداری را تحت نظارت پزشکی قبول کنند.

اما با گذشت زمان و فرهنگی که طی دو دهه گذشته صورت گرفته است ، خانواده ها و زوج های بیشتری با این روش های درمان ناباروری شانس آورده و از بهترین امکانات درمانی استفاده کرده اند.

متخصصینمشکل اصلی هزینه IVF است که بسیاری از خانواده ها آن را زیر سوال می برند. بنابراین ، در این مقاله ، هزینه IVF اصلی ترین موضوعی است که ما به آن خواهیم پرداخت.

حتما بخوانید:  تقویت قبل از آی وی اف

مزایای درمان ناباروری به روش Ivf

هزینه آی وی اف دکتر سروی

هزینه آی وی اف به چه صورتی می باشد؟

معمولاً هزینه یک سیکل آی وی اف در مراکز درمان ناباروری با قیمت مناسب ۲ تا ۳ میلیون و گاهی به ۸ میلیون تومان می‌رسد که بسته به نوع روش و کیفیت و خصوصی یا دولتی بودن مرکز دارد. همچنین یک میلیون تومان هزینه دارو برای این زوجین است که توسط بیمه‌ها پوشش داده نمی‌شود.

چه زمانی آی وی اف پیشنهاد میگردد ؟

روش آی.وی.اف معمولا بعنوان اولین راه درمان و بهترین روش درمانی در شرایط زیر پیشنهاد می شود:

– انسداد دوطرفه لوله‌های فالوپ تخمدان

– وجود  اندومتریوز،

– ناباروری بدلیل مشکلات گردن رحم

– ‌اختلال در تخمک‌گذاری

– ناباروری با علت نامشخص.

– کم بودن میزان اسپرم در مرد .

طول درمان آی وی اف

تقریبا بین ۴ تا ۶ هفته زمان می برد که دوره درمان با آی وی اف کامل گردد . چند هفته باید صبر کرد تا تخمک‌ها رسیده شود. تقریبا  نصف روز زمان میبرد  تا تخمک و اسپرم از زن و مرد گرفته شود  و در آزمایشگاه لقاح داده  شود. ۲ تا ۵ روز هم باید صبر کرد تا جنین را به داخل رحم مادر وارد شود، البته همان روز مادر مرخص شده و می‌تواند به منزل برود.

 

برچسب ها:
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

One thought on “هزینه عمل آی وی اف در سال ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.